UltraWarrior

Enjoy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Nie uzywam zmiekczen ,gdyz mam pewne problemy z klawiatura... mam nadzieje ,ze Wam to nie przeszkadza :) Wiec bawcie sie dobrze :)

#1 2010-04-16 15:58:53

Twix

lvl 1

Zarejestrowany: 2010-04-16
Posty: 3
Punktów :   

Salt

Czekacie na premierę tego filmu? Ja bardzo. Uwielbiam filmy z Angeliną Jolie w roli głównej, a ten film musi być ciekawy. Przybliżmy jego fabułę:

*

      Angelina Jolie wciela się w postać oficera CIA - Evelyn Salt, przebywającej na terenie Rosji jako uśpiony agent. Przełożeni myślą, że planuje zabić prezydenta. Agentka musi uciekać przed obławą.

Kaaste


    *

      Evelyn Salt jest agentką CIA, która zostaje oskarżona o bycie uśpionym rosyjskim szpiegiem. Salt postanawia uciec, aby oczyścić swoje imię i udowodnić oddanie dla kraju. Używając swoich umiejętności i wykorzystując lata doświadczeń w pracy tajnego agenta, próbuje uniknąć schwytania i usiłuje ocalić życie męża. Jeżeli jej się nie powiedzie, najbardziej wpływowe siły na świecie zlikwidują wszelkie ślady jej istnienia...

Offline

 

#2 2010-04-17 08:31:12

Marti

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 20
Punktów :   

Re: Salt

Oj czekam ... ))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shamankingra.pun.pl www.polito.pun.pl www.dissowo.pun.pl www.rosyjski.pun.pl www.chuckfansite.pun.pl